Nittedalsløpet 2024

Nittedalsløpet 2024


Arrangør: Nittedal Hundekjørerklubb
Påmeldingsfrist: 24.01.2024 12:00

Navn Billettype
Linda Kristiansen Miljøklasse fra 20 år, lørdag
Sara Lyse Klevengen SW1 Damer Senior 1-spann snørekjøring, søndag/sunday
Lena Irene Berg Nordråk Slede 4-spann fra 15 år, søndag
Jørgen Mæland SM1 Herrer Senior 1-spann snørekjøring, søndag/sunday
Jørgen Mæland PM1 Herrer Senior, 1-spann pulk, lørdag/saturday
Carl-Fredrik Skara PM1 Herrer Senior, 1-spann pulk, lørdag/saturday
Birgithe Andersen Mosjonsklasse, søndag
Birgithe Andersen Miljøklasse fra 20 år, lørdag
Thea Vogsted Mosjonsklasse, søndag
Trond Are Hoel SM1 Herrer Senior 1-spann snørekjøring, søndag/sunday
Trond Are Hoel PM1 Herrer Senior, 1-spann pulk, lørdag/saturday
Eirik Lindstad PM1 Herrer Senior, 1-spann pulk, lørdag/saturday
Karoline Conradi Øksnevad SW1 Damer Senior 1-spann snørekjøring, søndag/sunday
Anna Elvira Walsøe Johnsen Rekrutt 11-12 år snørekjøring, lørdag
Johan Emanuel Ødegaard Imislund Miljøklasse opp til 19 år, lørdag
Ingrid Synnøve Ødegaard Rekrutt 11-12 år snørekjøring, lørdag
Mattis Degland SM1 Herrer Senior 1-spann snørekjøring, søndag/sunday
Svenn Fjeldheim SM1 Herrer Senior 1-spann snørekjøring, søndag/sunday
Magnus Miljøklasse fra 20 år, lørdag
Yngve Hoel SM1 Herrer Senior 1-spann snørekjøring, søndag/sunday
Yngve Hoel PM1 Herrer Senior, 1-spann pulk, lørdag/saturday
Rikke Brustad Miljøklasse fra 20 år, lørdag
Geir Vidar Thorkildsen Mosjonsklasse, søndag
Mina Hammer Flathagen SW1 Damer Senior 1-spann snørekjøring, søndag/sunday
Ida Helene Fuglenes Mathiesen SW1 Damer Senior 1-spann snørekjøring, søndag/sunday
Ida Helene Fuglenes Mathiesen PW1 Damer Senior 1-spann pulk, lørdag/saturday
Martin Corell Miljøklasse fra 20 år, lørdag
Helge Widar Bråten PM1 Herrer Senior, 1-spann pulk, lørdag/saturday
Helge Widar Bråten Mosjonsklasse, søndag
Stine Lyse Klevengen SW1 Damer Senior 1-spann snørekjøring, søndag/sunday
Stine Lyse Klevengen PW1 Damer Senior 1-spann pulk, lørdag/saturday
Mari Slåtto Miljøklasse fra 20 år, lørdag
Mari Slåtto Miljøklasse fra 20 år, lørdag
Mari Slåtto SW1 Damer Senior 1-spann snørekjøring, søndag/sunday
Mollie Aukland Pike 13-16 år 1-spann snørekjøring, søndag
Fredrik Aukland SM1 Herrer Senior 1-spann snørekjøring, søndag/sunday
Maren G. Tvervaag Pike 13-16 år 1-spann snørekjøring, søndag
Sigurd Østerhagen Engen SM1 Herrer Senior 1-spann snørekjøring, søndag/sunday
Rikke Christiansen Pike 13-16 år 1-spann snørekjøring, søndag
Rikke Christiansen Pike 13-16 år 1-spann pulk, lørdag
Ninan Karlsen SW1 Damer Senior 1-spann snørekjøring, søndag/sunday
Ninan Karlsen PW1 Damer Senior 1-spann pulk, lørdag/saturday
Rune Ulekleiv SM1 Herrer Senior 1-spann snørekjøring, søndag/sunday
Vilde Kocbach Bølling SWJ Damer Junior 17-19 år (Norwegian) 1-spann snørekjøring, søndag/sunday
Stein grøndalen PM1 Herrer Senior, 1-spann pulk, lørdag/saturday
Stein grøndalen SM1 Herrer Senior 1-spann snørekjøring, søndag/sunday
Ann-Karin Huseby SW1 Damer Senior 1-spann snørekjøring, søndag/sunday
Ann-Karin Huseby Miljøklasse fra 20 år, lørdag
Sina Foss Skjærholden Pike 13-16 år 1-spann pulk, lørdag
Truls Johansen SM1 Herrer Senior 1-spann snørekjøring, søndag/sunday
Truls Johansen PM1 Herrer Senior, 1-spann pulk, lørdag/saturday
Sina Foss Skjærholden Miljøklasse opp til 19 år, lørdag
Mari Berg Engen SW1 Damer Senior 1-spann snørekjøring, søndag/sunday
Mathilde Lutnæs SW1 Damer Senior 1-spann snørekjøring, søndag/sunday
Mathilde Lutnæs PW1 Damer Senior 1-spann pulk, lørdag/saturday
Petter Kristiansen SM1 Herrer Senior 1-spann snørekjøring, søndag/sunday
Petter Kristiansen PM1 Herrer Senior, 1-spann pulk, lørdag/saturday
Andrine Skramstad Uthus Miljøklasse fra 20 år, lørdag
Sina Foss Skjærholden Pike 13-16 år 1-spann snørekjøring, søndag
Kristina Marcelius Hjulstad SW1 Damer Senior 1-spann snørekjøring, søndag/sunday
Mikal Lillestu SM1 Herrer Senior 1-spann snørekjøring, søndag/sunday
Marte Eirin Solhaug Miljøklasse fra 20 år, lørdag
Oda Foss Almqvist Miljøklasse fra 20 år, lørdag
Oda Foss Almqvist SW1 Damer Senior 1-spann snørekjøring, søndag/sunday
Oda Foss Almqvist PW1 Damer Senior 1-spann pulk, lørdag/saturday
Elisabeth Wensaas SW1 Damer Senior 1-spann snørekjøring, søndag/sunday
Elisabeth Wensaas PW1 Damer Senior 1-spann pulk, lørdag/saturday
Trine Mathisen Buraas Mosjonsklasse, søndag
Marte Eirin Solhaug SW1 Damer Senior 1-spann snørekjøring, søndag/sunday
Marte Eirin Solhaug PW1 Damer Senior 1-spann pulk, lørdag/saturday
Jørgen Stølan-Thoresen PM1 Herrer Senior, 1-spann pulk, lørdag/saturday
Malin Line PW1 Damer Senior 1-spann pulk, lørdag/saturday
Siri Engh SW1 Damer Senior 1-spann snørekjøring, søndag/sunday
Sofie Stølan-Chesy SWJ Damer Junior 17-19 år (Norwegian) 1-spann snørekjøring, søndag/sunday
Sofie Stølan-Chesy PWJ Damer junior 17-19 år (Norwegian) 1-spann pulk, lørdag/saturday
Nienke Van de Velde Pike 13-16 år 1-spann snørekjøring, søndag
Martin Norberg Helme SM1 Herrer Senior 1-spann snørekjøring, søndag/sunday
Martin Norberg Helme PM1 Herrer Senior, 1-spann pulk, lørdag/saturday
Martine Nilsen Rekrutt 11-12 år snørekjøring, søndag
Martine Nilsen Rekrutt 11-12 år snørekjøring, lørdag
Carina Aas Nilsen SW1 Damer Senior 1-spann snørekjøring, søndag/sunday
Carina Aas Nilsen PW1 Damer Senior 1-spann pulk, lørdag/saturday
Fredrik Solberg Hernes SMJ Herrer Junior 17-19 år (Norwegian) 1-spann snørekjøring, søndag/sunday
Hannah Midtlien Langlie SWJ Damer Junior 17-19 år (Norwegian) 1-spann snørekjøring, søndag/sunday
Hannah Midtlien Langlie PWJ Damer junior 17-19 år (Norwegian) 1-spann pulk, lørdag/saturday
Christina Borgen Skorge Miljøklasse fra 20 år, lørdag
Cilje Helen Abelsen Moe Miljøklasse fra 20 år, lørdag
Caroline Klemsdal Mosjonsklasse, søndag
Cathrine Spigseth PW1 Damer Senior 1-spann pulk, lørdag/saturday
Cathrine Spigseth SW1 Damer Senior 1-spann snørekjøring, søndag/sunday
Birger Mo SM1 Herrer Senior 1-spann snørekjøring, søndag/sunday
Birger Mo PM1 Herrer Senior, 1-spann pulk, lørdag/saturday
Julie Holthe SW1 Damer Senior 1-spann snørekjøring, søndag/sunday
Julie Holthe PW1 Damer Senior 1-spann pulk, lørdag/saturday
Susannah Kelly SW1 Damer Senior 1-spann snørekjøring, søndag/sunday
Helene Eek Gerhardsen Miljøklasse fra 20 år, lørdag
Helene Eek Gerhardsen SW1 Damer Senior 1-spann snørekjøring, søndag/sunday
Katharina Heyn Slede 4-spann fra 15 år, søndag
Linda Weißer Slede 2-spann fra 15 år, søndg
Brage Lidsheim SMJ Herrer Junior 17-19 år (Norwegian) 1-spann snørekjøring, søndag/sunday
Brage Lidsheim PMJ Herrer junior 17-19 (Norwegian) 1-spann pulk, lørdag/saturday
Vilde Lyse Thorsbakken Pike 13-16 år 1-spann snørekjøring, søndag
Vilde Lyse Thorsbakken Pike 13-16 år 1-spann pulk, lørdag
Eline Andrea Andersen SWJ Damer Junior 17-19 år (Norwegian) 1-spann snørekjøring, søndag/sunday
Eline Andrea Andersen PWJ Damer junior 17-19 år (Norwegian) 1-spann pulk, lørdag/saturday
Mia Christine Sælen Mosjonsklasse, søndag
Frøydis Bøckman Miljøklasse opp til 19 år, lørdag
Kornelie Hansen Møller Pike 13-16 år 1-spann snørekjøring, søndag
Kornelie Hansen Møller Miljøklasse opp til 19 år, lørdag
Kornelie Hansen Møller Pike 13-16 år 1-spann pulk, lørdag
Rasmus Nybø Mosjonsklasse, søndag
Lisa Benedikte Greenquist Miljøklasse fra 20 år, lørdag
Lisa Benedikte Greenquist Miljøklasse fra 20 år, lørdag
Frøydis Bøckman Pike 13-16 år 1-spann snørekjøring, søndag
Frøydis Bøckman Pike 13-16 år 1-spann pulk, lørdag
Johanne Funnemark SW1 Damer Senior 1-spann snørekjøring, søndag/sunday
Johanne Funnemark PW1 Damer Senior 1-spann pulk, lørdag/saturday
Ann Elise Bjørkelund Miljøklasse fra 20 år, lørdag
Ann Elise Bjørkelund Mosjonsklasse, søndag
Emil Tiainen Sletmoe SM1 Herrer Senior 1-spann snørekjøring, søndag/sunday
Emil Tiainen Sletmoe PM1 Herrer Senior, 1-spann pulk, lørdag/saturday
Silje Katarina Holmsen SW1 Damer Senior 1-spann snørekjøring, søndag/sunday
Silje Katarina Holmsen PW1 Damer Senior 1-spann pulk, lørdag/saturday
Mathilde Clementz SWJ Damer Junior 17-19 år (Norwegian) 1-spann snørekjøring, søndag/sunday
Mathilde Clementz PWJ Damer junior 17-19 år (Norwegian) 1-spann pulk, lørdag/saturday
Ylva Ofstad Fossnes Miljøklasse opp til 19 år, lørdag
Hilde Ofstad Amundsen SW1 Damer Senior 1-spann snørekjøring, søndag/sunday
Hilde Ofstad Amundsen PW1 Damer Senior 1-spann pulk, lørdag/saturday
Kristoffer Heian SM1 Herrer Senior 1-spann snørekjøring, søndag/sunday
Benedikte Skogsholm Slede 2-spann fra 15 år, søndg